7/24 Destek Merkezi : 0850 304 67 72

Panel Değişimi

Panel Değişimi İstanbul'un tüm ilçelerine teknik destek hizmeti sunmakta olan kurumsal bir firmadır. İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında ikamet eden müşterilerimize servis hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Garantili Televizyon Servis hizmeti sunmakta olan şirketimiz; cihazın onarım ve bakım bedelleri için aynı gün içerisinde mobil ekip yönlendirmektedir.

Panel Değişimi aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir. Cihazınızı adreste teslim alan mobil ekiplerimiz; ürünün onarımı için en yakın Televizyon Servis noktasına yönlendirir. Televizyon Servis merkezine ulaşmak için 0850 304 67 72 numaralı destek hattımızı kullanabilirsiniz. Panel Değişimi onarım sonrası değişim veya bakım gören yedek parça ürünlerine +1 yıl garanti süresi de tanımaktadır. Cihazınız ile ilgili herhangi problem olması durumunda servis noktamızla iletişime geçerek onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyon Teknik Servis

Televizyon Teknik Servisi, ürünün onarım ve bakım işlemlerini yetkili servis merkezinde gerçekleştirmektedir. Bu tip ürünler sık sık arızalanmakta olan ürün tipleri değildir. Bu sebeple tercih edeceğiniz firmanın mutlaka garantili servis olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda ürün tesliminde mutlaka resmi fatura veya alternatif belge talep etmelisiniz. Servis bilgilerini, teslim süresi ve yedek parça tedariği aşamasında ürüne ait hangi parçaların değiştiğini yetkili servis olsa dahi mutlaka bildirme yükümlülüğü bulunmaktadır.

Televizyon Teknik Servis cihazınızı almadan önce mutlaka sizlere evrak sunmaktadır. Cihazın tahmini arızası ve onarım bedelini yaklaşık olarakta belirtmektedir.

Panel Değişimi Çağrı Merkezi için 0850 304 67 72 arayabilirsiniz

Hemen Ara